23 styczeń 2023

Bezpieczeństwo naszych seniorów

fot. KPP Włoszczowa
Z okazji Dnia Babci i Dziadka policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie przeprowadzili w miniony weekend spotkania profilaktyczne z seniorami. Funkcjonariusze przypomnieli słuchaczom podstawowe zasady bezpieczeństwa, jakimi należy się kierować w codziennym życiu.
REKLAMA

Dzień Babci i Dziadka był okazją do spotkania się włoszczowskich policjantów z seniorami i porozmawiania z nimi na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Spotkania odbyły się w miniony weekend we Włoszczowie, a w jednym z nich uczestniczył Komendant Powiatowy Policji we Włoszczowie insp. Mariusz Przyborowski.

Głównym celem przeprowadzonych spotkań było przypomnienie o zagrożeniach, z którymi seniorzy mogą spotkać się w codziennym życiu. Funkcjonariusze omówili typowe działania oraz sposoby, jakie są stosowane przez oszustów w celu zdobycia informacji oraz wyłudzenia pieniędzy, a także przedstawili cenne wskazówki o tym, jak uchronić się przed tego typu zagrożeniami. Mundurowi przypomnieli również podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W trakcie prowadzonych spotkań seniorzy otrzymali od policjantów z okazji Dnia Babci i Dziadka drobne upominki.

Opr. KB

Źródło: KPP we Włoszczowie

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Włoszczowa
-2.1°C
wschód słońca: 07:11
zachód słońca: 16:36
Koronawirus
świętokrzyskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Włoszczowie